آخرین مطالب

دلیل غیر فعال شدن هشتگ اینستاگرام و 7 راه حل

دلیل غیر فعال شدن هشتگ اینستاگرام و 7 راه حل

هشتگ ها کار نمی کنند؟ علل و چگونگی رفع آنها

چرا هشتگ های اینستاگرام من کار نمی کنند؟ در اینجا برخی از دلایل ذکر شده است:

# استفاده از هشتگهای ممنوع

کار نکردن هشتگ های اینستاگرام ممکن است ناشی از این واقعیت باشد که اینستاگرام هشتگ های خاص را برای همه ممنوع کرده است. معنی پست هیچ کس در خبر هشتگ ممنوع شده نشان داده خواهد شد.

برخلاف تصورات رایج ، هشتگ های ممنوع محدود به محتوای توهین آمیز ، نامناسب یا صریح نیست ، هشتگ های بی گناه یا بی ضرری وجود دارد (به عنوان مثال Desk# و

# به دلایلی چون حجم بالای مطالب بیهوده در ارتباط با آنها ممنوع می شود.

هشتگ ها به طور موقت یا دائمی توقیف می شوند. استفاده از هشتگ های ممنوع می تواند شما را دچار ممنوعیت کند یا حتی دیگر هشتگ ها را قادر به کار بر روی پست خود نکنید. اینستاگرام در حال حاضر بیش از 115،000 هشتگ ممنوع دارد.

راهنمایی: برای بررسی هشتگ های ممنوع می توانید از MetaHashtags.Com استفاده کنید.

چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که هشتگ های اینستاگرام شما ممنوع نیستند؟ خوب ، شما باید ممنوعیت های موجود در هر هشتگی را که باید استفاده کنید بررسی کنید. در صفحه کاوش ، آیکون جستجو را بزنید و هشتگی را که می خواهید استفاده کنید تایپ کنید. اگر نشان داده نشود ، ممنوع است

بعضی اوقات ممکن است در لیست نشان داده شود و همچنان ممنوع باشد ، باید با ضربه زدن روی هشتگ و اسکرول کردن به پایین ، بررسی بیشتری در مورد هشتگ انجام دهید. در صورت ممنوع بودن ، پیامی در پایین نشان داده می شود که در زیر نشان داده شده است

لیست هشتگ های ممنوعه ای که باید در سال 2021 از آنها اجتناب کنید

در اینجا لیستی از هشتگ های بد استفاده شده و ممنوع در اینستاگرام وجود دارد. سعی کنید از استفاده آنها خودداری کنید. در غیر این صورت ، پست شما به عنوان توهین مشخص می شود.

#adulting #alone #americangirl #armparty #asiandick #attractive #babyrp #bacace #badbitcwerk #badiee

# پروفایل شما ممنوع شده است

دلیل دیگر کار نکردن هشتگ های اینستاگرام ، ممنوع بودن پروفایل است. اگر یک افت ناگهانی در میزان درگیری یا رسیدن به اینستاگرام خود مشاهده کنید ، ممکن است ممنوع شده اید.علت اصلی ایجاد ممنوعیت از نظر هشتگ ها زمانی است که هشتگ ها ربوده شده و بدون اجازه مورد استفاده قرار می گیرند. این به طور مداوم اتفاق می افتد.

موضع رسمی اینستاگرام این است که آنها به هیچ وجه در ممنوعیت مشارکت نمی کنند. آنها ادعا می کنند که چنین اقداماتی را علیه حسابها انجام نمی دهند. اگر آنها بخواهند شخصی ممنوع باشد ، بالاخره فقط او را تحریم خواهند کرد.

هیچ دلیلی برای انجام برخی از نیرنگ های زیرکانه برای مخفی کردن آنها در عوض آن وجود ندارد. در واقع ، ممنوعیت ها اتفاق می افتد. اینستاگرام طی سالهای گذشته دستورالعمل های دقیق در مورد استفاده از هشتگ را تنظیم کرده است.

تعجب آور نیست که شما ممکن است ناخواسته مرتکب جرایم هشتگی شوید و این ممکن است باعث ایجاد ممنوعیت در حساب شما شود.

ممنوعیت می تواند محتوای شما را فقط به فالوورها محدود کند. این مانع دسترسی شما به مخاطبان جدید می شود. برخی از جرایم رایج عبارتند از:

  • استفاده از هشتگ شکسته یا بداستفاده شده
  • استفاده از هشتگ های پرطرفدار و بی ربط به پست شما
  • به طور مکرر از هشتگ های مشابه در همه پست های خود استفاده کنید

در صورت ممنوعیت، هشتگهایی را که در پست های شما ممنوع یا بد استفاده شده اند حذف کنید. چند روز هشتگ ها را در پست های خود حذف کنید. اگر با این کار مشکلی برطرف نشد ، می توانید با اینستاگرام تماس بگیرید و موضوع را گزارش دهید.

# استفاده از هشتگ های گسترده در مقابل موارد خاص

هشتگ ها باید مربوط به جایگاه و شغل شما باشند. انتخاب در هشتگهایی که استفاده می کنید و اطمینان از مرتبط بودن آنها با مخاطبان هدف ، مهم است.

شما باید از خود سوال کنید که مشتریان ایده آل شما چه عباراتی را جستجو می کنند. به همین ترتیب از هشتگ های مرسوم ، مد روز مانند #weekends #summer و غیره پرهیز کنید ، زیرا آنها برای استراتژی هشتگ شما مضر هستند.

# هشتگ متنوع نیست

برای تجارت ، یک استراتژی هشتگ هوشمند ممکن است ترکیبی از هشتگ های محبوب باشد که مخاطبان بیشتری را به خود جلب کند و افراد با محبوبیت کمتری را هدف قرار دهد که به احتمال زیاد اطمینان حاصل شود که محتوای شما در قسمت بالای آن هشتگ قرار می گیرد.

با این کار ، شبکه خود را به خوبی در میان هشتگ های محبوب و هشتگ های کوچکتر و هدفمند قرار می دهید.

# استفاده از هشتگ های بیش از حد رقابتی

همانطور که می دانید ، هر هشتگ در اینستاگرام دارای دو برگه است: بهترین و اخیر. برگه بهترین محتویاتی را نشان می دهد که در دو ساعت اول ارسال شده ، پسندیدن و نظرات زیادی دریافت کرده است.

آنها می توانند چندین ساعت در برگه بهترین بمانند و مورد توجه قرار بگیرند و لایک و نظرات ارگانیک دریافت کنند. در عوض ، برگه اخیر فقط هر عکس یا ویدیویی را نشان می دهد که شامل هشتگهای خاص به ترتیب زمان انتشار است. این همان است.

بنابراین تصور کنید با استفاده از هشتگ # عکاسی ، که در حال حاضر مشغول نوشتن آن هستم ، 535 میلیون پست عکس ارسال کنید.

عکس شما در 9 عکس اول نشان داده شده که در برگه اخیر کمتر از یک ثانیه دوام خواهد داشت و هرگز در برگه بهترین نمایش داده نخواهد شد زیرا این هشتگ بسیار رقابتی است.

این بدان معناست که شما باید 30 هشتگ پیدا کنید که رقابت چندانی نداشته باشند تا بتوانید توسط کاربرانی که هنوز فالوور شما نیستند ، کشف شوید و لایک ها ، نظرات و دنباله های ارگانیک بیشتری دریافت کنید.

من شخصاً پیشنهاد می کنم برای هر پستی که منتشر می کنید از یک استراتژی هشتگ 10/10/10 استفاده کنید:

  • 10 هشتگ کم رقابت (5،000 تا 50،000 کل پست)
  • 10 هشتگ میان رقابتی (50،000 تا 200،000 کل پست)
  • 10 هشتگ با رقابتی بالا (200،000 – 2،000،000 کل پست ها)

یافتن هشتگ های مناسب یک کار 1 دقیقه ای نیست. در واقع نیاز به زمان و گاهی اوقات تفکر جانبی دارد.

می توانید شروع به جستجوی هشتگهای long-tail اینستاگرام کنید که از موارد گسترده تر شروع می شوند. اگر ما شروع به تایپ کردن یک هشتگ روی عنوان عکس اینستاگرام خود مانند “outdoorshots” کنیم، هشتگ های پیشنهادی زیادی را دریافت خواهیم کرد:

  • # outdoorshots: 5000 پست
  • #:myproshot 76،500 پست
  • #discoverlandscape: 231،000 پست

فقط با این کار ، اکنون یک هشتگ رقابتی کم ، متوسط و بالا دارید

خلاصه

نیاز به استراتژی هشتگ خوب را نمی توان بیش از حد تأکید کرد ، هشتگ ها می توانند راهی عالی برای جذب مشتریان ایده آل شما ، اتصال شما به سایر افراد خلاق و نام تجاری شما باشند.

از آنها متفکرانه ، کم استفاده کنید و تحقیقات خود را با انتقاد انجام دهید و مطمئناً پیشرفت کار خود را به حداکثر می رسانید.

گاهی اوقات طاقت فرسا است که با هر بار ارسال پست باید هشتگ ها را انتخاب کنید. توصیه می کنیم این فرآیند را برای ارسال در Facebook ، Twitter ، YouTube یا اینستاگرام به صورت خودکار انجام دهید.

از قدرت الگوریتم جدید AI استفاده کنید – به طور خودکار هشتگ هایی برای رسانه های اجتماعی ایجاد کنید. مولد هشتگ MetaHashtags رایگان هشتگ های مربوطه را از طریق تجزیه و تحلیل عکس ، کلمه کلیدی یا لینک برای شما فراهم می کند.

مطالب مشابه

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]